*** Penzion Villa Margarita /ubytovanie Cesky Krumlov

Penzion Cesky Krumlov Villa Margarita
 
Villa Margarita leží v samom centre mesta Český Krumlov. Historické centrum, ako kultúrna pamiatka UNESCO, je jedinečný príklad malého stredovekého mesta, ktoré zostalo do dnešných dní takmer neporušené. Galérie, múzeá a všetky pamiatky mesta sú ľahko dostupné pešo.

Villa Margarita Ubytovanie
Novo otvorená Villa Margarita *** v Rooseveltovej ulici v centre Českého Krumlova ponúka štýlové ubytovanie za výhodnú cenu v 3 izbách Štandard a 5 izbách Economy s príjemným výhľadom na mesto.

Vybavenie a služby
K štandardnému vybaveniu každej izby patrí kúpeľňa so sprchou a WC, fén, TV a satelit. K dispozícii je aj bezbariérová izba. Bohaté raňajky formou bufetu sú servírované v Hoteli garni Myší Díra (50 m chôdze). Za poplatok je možné využiť WiFi internet na izbách. Parkovanie je možné v oplotenom dvore cca 50 m od penziónu za poplatok - nutné rezervovať vopred.

Villa Margarita Český Krumlov
Mesto Český Krumlov je mozaikou krásnych historických budov - na hlavné námestie Českého Krumlova je to od penziónu len 3 minúty pešo. Pamiatky v okolí - Kláštor Zlatá Koruna, alebo kláštor vo Vyššom Brode, ktorý patrí medzi najväčšie a umelecky najcennejšie kláštorné areáli v Čechách. Mesto Rožmberk nad Vltavou s romanticko-gotickým hradom, zámok Hluboká nad Vltavou. Príroda v okolí Českého Krumlova nabáda k rôznym športovým aktivitám.

Český Krumlov víta rok čo rok okolo jedného milióna návštevníkov, ktorým ponúka viac ako 400 kultúrnych podujatí ročne. Využite nočné prehliadky starého mesta a zámockých nádvorí. Prezrite si grafitovú baňu, kde Vás odvezie banský vláčik a o odborný výklad sa postará sprievodca. Nový pohľad na historické centrum mesta z hladiny rieky Vltavy ponúkajú vyhliadkové plavby na pltiach - dobová plavidlá. Atď.
Penzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - možnosť pripojenia na internetPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - akceptuje creditné karty VISAPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - akceptuje creditné karty JCBPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - Izby s vlastnou toaletouPenzion Cesky Krumlov Villa Margarita - v izbach je telefon